Strony internetowe

Pozytywny wizerunek marki, stałe rozwijanie się i zwiększanie swoich zysków. Każdy biznes kieruje się tymi właśnie celami i dążenie do nich w dzisiejszych czasach na pewno staje się o wiele łatwiejsze, jeśli stawia się na silną obecność w sieci.

Większość gospodarstw domowych w naszym kraju ma już stały dostęp do internetu i aktywnie z niego korzysta. Poszukiwanie usług oraz produktów w sieci, a do tego robienie zakupów online stało się codziennością. Poprzez przygotowanie własnej witryny firmowej przedsiębiorca dostaje szansę docierania do zupełnie nowych odbiorców, promowania swoich produktów i budowania pozytywnego wizerunku marki. Z naszą pomocą na pewno uda się to osiągnąć, gdyż proponujemy projektowanie oraz tworzenie nowoczesnych stron internetowych, zawsze zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Strony internetowe

Najlepsze technologie, bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd

Naszą firmę tworzy zespół ludzi doświadczonych, z rozległą wiedzą i z prawdziwą pasją do swojej pracy. Dzięki temu potrafimy przygotowywać efektownie wyglądające serwisy www, których funkcjonowanie zawsze oparte jest na najnowocześniejszych technologiach. Idąc z duchem czasu, proponujemy między innymi tworzenie serwisów responsywnych, które dobrze się prezentują i są w pełni funkcjonalne niezależnie od tego, na jakim urządzeniu są uruchamiane.

Każdy projekt serwisu www jest u nas również realizowany pod kątem zasad SEO. Strony dzięki temu stają się przyjazne użytkownikom i samym wyszukiwarkom, co przekłada się na ich efektywniejsze pozycjonowanie. Takie języki programowania, jak PHP, XHTML, JavaScript, WML czy XML nie są nam obce i potrafimy w pełni wykorzystać ich możliwości. Dbamy także o atrakcyjny wygląd portali www, wykorzystując między innymi funkcjonalność kaskadowych arkuszy stylów CSS.

Stawiając na współpracę ze specjalistami, zyskuje się pewność, że inwestycja w projekt strony internetowej przyniesie wiele korzyści. Wszystkim swoim Klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zleceń.

Etapy powstawania strony internetowej

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując się do wymagań Klienta, ale projektowanie zawsze realizujemy etapowo według poniższego schematu:

  • w pierwszym etapie regularnie kontaktujemy się ze zleceniodawcą i ustalamy wszystkie szczegóły związane z wyglądem, formą oraz funkcjonalnością przyszłej witryny;
  • w drugim etapie nasz zespół tworzy projekt koncepcyjny, prezentuje go zleceniodawcy i wprowadza ewentualne, zasugerowane poprawki;
  • po akceptacji przystępujemy do budowy serwisu.
Etapy powstawania strony internetowej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami