Projektowanie sklepów internetowych

Liczba internautów w Polsce stale rośnie, a wraz z nią zwiększa się popularność robienia zakupów właśnie w sieci. W internecie drzemie z tego powodu ogromny potencjał handlowy, ale aby go wykorzystać, należy przede wszystkim postawić na ciekawy projekt oraz na profesjonalne wykonanie sklepu internetowego.

Projektowanie sklepów internetowych

Ciekawy wygląd takiej strony oraz przejrzysty interfejs z pewnością przyczynią się do jej ogromnej popularności. Nie można jednak zapominać o tym, czego nie widać gołym okiem, a więc o przejrzystości kodu oraz o wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Takie sklepy online są przyjazne wyszukiwarkom i, co za tym idzie, o wiele efektywniej się pozycjonują.

Niezawodne, funkcjonalne i nowoczesny sklepy internetowe

Niezawodne, funkcjonalne i nowoczesny sklepy internetowe

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie perfekcyjnie połączyć wszystkie te elementy, projektując oraz budując witryny sklepów online zgodnie z dzisiejszymi standardami technologicznymi, dopasowane do danej branży i do wymagań zamawiającego.

Przede wszystkim tworzymy projekty przejrzyste i funkcjonalne zarówno z punktu widzenia samego użytkownika, jak i administratora. Nasze rozwiązania są także bezpieczne, odpowiednio chronione przed atakami hakerów oraz przed groźnym wyciekiem danych osobowych.

Nie zapominamy oczywiście o nowoczesnych technologiach. Doskonale znamy standardy programowania w językach xHTML, PHP, JavaScript, WML, XML czy PHP. Dzięki temu nasze projekty pięknie się prezentują i są bardzo pozytywnie oceniane przez roboty wyszukiwarek internetowych, szybko zyskując coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Do perfekcji opanowaliśmy także wykorzystanie możliwości stylów CSS, co pozwala nam na dopasowanie wyglądu witryny idealnie do potrzeb.

Od projektu do w pełni funkcjonalnego sklepu – jak działamy?

Choć nigdy nie pracujemy według ściśle określonego szablonu, dopasowując się w pełni do konkretnego zlecenia, to jednak nasza praca zawsze realizowana jest w kilku głównych etapach.

Pierwszym z nich jest oczywiście zawsze przyjęcie zlecenia. Na tym etapie staramy się zebrać od Klienta możliwie najwięcej informacji, aby precyzyjnie określić jego oczekiwania wobec przyszłego sklepu. Kolejne etapy współpracy to:

  • prace nad projektem graficznym, w których trakcie regularnie kontaktujemy się ze zleceniodawcą i ustalamy szczegóły;
  • budowa sklepu internetowego zgodnie z zaakceptowanym wcześniej przez Klienta projektem;
  • skrupulatne testy gotowej już strony i eliminacja ewentualnych, wykrytych błędów;
  • przeniesienie serwisu internetowego pod docelową domenę Klienta.

Oczywiście nie zajmujemy się tylko projektowaniem sklepów od zera. Oferujemy także przebudowę bądź modernizację już istniejących stron, zawsze bazując na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne ceny, które ustalamy indywidualnie zależnie od projektu. Zapraszamy do kontaktu, z nami zbudujesz doskonale prosperujący sklep internetowy.