Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych

Nawet najlepiej wykonane i najciekawsze strony internetowe mogą nie osiągnąć postawionych przed nimi celów, jeśli nie podejmie się odpowiednich kroków związanych z ich promocją. Samo umieszczenie portalu na serwerze to za mało, aby z każdym dniem obserwować coraz większą jego popularność. Tutaj kluczowe znaczenie ma SEO, pewnego rodzaju forma reklamy, której celem jest poprawienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych

Skrót od „Search Engine Optimization” skrywa w sobie mnóstwo działań związanych z optymalizacją kodu oraz samego wyglądu witryny i treści na niej prezentowanych, aby stały się one bardziej „przyjazne” wyszukiwarkom, ale także samym użytkownikom.

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki pozycjonowaniu

Budując swoją stronę internetową, trzeba koniecznie pamiętać o tym, że w początkach jej istnienia niewiele osób trafi na nią, poprzez bezpośrednie wpisanie konkretnej domeny. W większości przypadków informacji w sieci poszukuje się z wykorzystaniem wyszukiwarek internetowych, na czele oczywiście z Google. Pozycje stron internetowych w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu konkretnych fraz, nie są kwestią przypadku. Coraz nowocześniejsze i bardziej „inteligentne” algorytmy pozycjonują strony, biorąc pod uwagę nie tylko ich stopień zaawansowania technologicznego, ale także jakość prezentowanych na nich treści.

Ogromna konkurencja w sieci, która dotyczy praktycznie każdej branży, oznacza, że strona niezoptymalizowana, która nie była pozycjonowana, będzie wyświetlała się na odległych pozycjach w wynikach wyszukiwania, daleko za największą konkurencją. Warto wiedzieć, że blisko 95% internautów poszukujących informacji w sieci skupia się praktycznie wyłącznie na tych stronach, które wyświetlane są na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Dzięki naszym usługom SEO można jednak zmienić ten stan rzeczy, poprawić widoczność swojej strony w sieci, zwiększyć jej popularność i tym samym osiągnąć wszystkie cele określone dla witryny.

Kompleksowe usługi SEO

Pozycjonowanie to proces złożony, nierzadko naprawdę skomplikowany i przede wszystkim wymagający doświadczenia oraz stałego monitorowania standardów funkcjonowania skryptów Google pozycjonujących strony. Specjaliści z naszego zespołu mogą podjąć się pozycjonowania każdej witryny, niezależnie od branży oraz od tego, jak duża jest konkurencja dla danych słów kluczowych.

Możemy pomóc także w doborze słów kluczowych. To krótkie frazy, które powinny jak najlepiej opisywać zawartość strony, trafiając jednocześnie w aktualnie obowiązujące trendy, a więc w słowa, które użytkownicy najczęściej wpisują do wyszukiwarki, poszukując konkretnych informacji.

kompleksowa usług SEO

W ramach kompleksowych usług SEO wykonujemy takie prace jak:

  • optymalizacja kodu źródłowego strony pod kątem SEO;
  • przebudowa i unowocześnienie wizualnej części witryny;
  • przygotowanie nowych treści oraz optymalizacja już istniejących pod kątem standardów SEO;
  • stały monitoring pozycji strony przez cały okres obowiązywania umowy.

Dzięki naszym działaniom strona staje się dużo bardziej przyjazna wyszukiwarkom, ale także samym użytkownikom, potencjalnym klientom, przez co stale zyskuje na popularności. Dbamy również o ograniczanie tzw. wskaźnika odrzuceń, a więc sytuacji, w której wielu użytkowników praktycznie od razu po wejściu na stronę porzuca ją i nigdy już nie wraca.

Zapraszamy już teraz do kontaktu z naszą firmą.

Szybko wycenimy konkretne zlecenie i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym pozycjonowanie będzie jeszcze efektywniejsze.