Portale internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowaniu stron internetowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu przygotowane przez nas portale charakteryzują się nie tylko ciekawym wyglądem oraz dużą funkcjonalnością, ale także prostotą obsługi z poziomu intuicyjnego panelu administracyjnego.

Portale internetowe

Możemy podjąć się współpracy między innymi z urzędami miejskimi oraz z wszystkimi instytucjami państwowymi czy regionalnymi. W każdym przypadku przygotujemy portal internetowy dopasowany do charakteru prezentowanych na nim treści oraz jego przeznaczenia. Wykorzystujemy funkcjonalne systemy zarządzania treścią, które można w dowolny sposób konfigurować i dopasowywać do konkretnych potrzeb, poprzez wdrażanie nowych modułów. Ich ogromną zaletą jest przejrzyste zaplecze administracyjne pozwalające na szybkie edytowanie treści znajdujących się na portalu, jak i dodawanie zupełnie nowych, w tym artykułów, zdjęć czy ankiet.

Portale internetowe dla urzędów

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży procentuje na każdym kroku. Nie tylko jesteśmy w stanie profesjonalnie zaprojektować i zbudować portal internetowy. Oferujemy również swoje wsparcie, pomagając Klientom w podejmowaniu decyzji o wyglądzie oraz funkcjonalności przyszłej strony i proponując najlepsze z możliwych rozwiązań.