O naszej agencji interaktywnej

Działając na rynku od blisko dekady, zdobyliśmy spore doświadczenie, poparte rozległą wiedzą programistyczną. Od dwóch lat funkcjonujemy jako osobna spółka. Współpracujemy zarówno ze sporymi firmami o zasięgu ogólnopolskim, jak i z lokalnymi przedsiębiorcami. Naszym celem jest dostarczanie takich rozwiązań, które rzeczywiście będą pomagać w budowaniu biznesu online i zaistnieniu w sieci.

O naszej agencji interaktywnej

Projekty na miarę potrzeb

Wiemy, iż inne cele biznesowe przyświecają korporacjom, a inne - niewielkim firmom, dopiero wchodzącym na rynek. Dlatego też cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracę zaczynamy od poznania potrzeb i określenia zakresu prac, jakie mają zostać wykonane. Zawsze proponujemy coś, co wpisuje się w zadeklarowany przez klienta budżet. Niezależnie jednak od tego, jakimi środkami dysponuje dana firma, nasze projekty cechują się najwyższą jakością i starannością wykonania. Wkładamy całą swoją wiedzę, pasję i serce w każde realizowane zlecenie.

Innowacyjność i świeże podejście

W naszej firmie jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w tworzeniu stron internetowych i sklepów online. Technologie, jakie wykorzystujemy, to m.in. HTML5, CSS3, Sass, WordPress oraz oparty na nim WooCommerce (w przypadku sklepów online), PHP7. Dbamy o to, aby każdy projekt strony WWW czy sklepu internetowego spełniał obowiązujące standardy, narzucane przez wyszukiwarki i wymuszane przez coraz większą popularność urządzeń mobilnych. Nie odrzucamy jednak przetestowanych, pewnych rozwiązań na rzecz wątpliwych ulepszeń.

Bezpieczeństwo i wsparcie

Bezpieczeństwo i wsparcie

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, że nie zostaniesz pozostawiony sam sobie z gotową stroną internetową albo sklepem w sieci. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli chodzi o dalsze modyfikacje, wsparcie techniczne czy nawet regularną opiekę nad Twoją witryną.

Zabezpieczymy stronę, co wyeliminuje ryzyko ataków hakerskich lub błędów wyświetlania poszczególnych podstron. Zadbamy również o bezpieczeństwo danych Twoich klientów, regularną aktualizację strony oraz tworzenie kopii zapasowych.

Płacisz proporcjonalnie do wykonywanych przez nas prac - za efekty, które widzisz. Twoje zadowolenie to nasz priorytet.