Kampanie Google Ads/AdWords

Jak wypromować się w sieci szybko i skutecznie? Co zrobić, jeśli nie chce się czekać na długofalowe efekty pozycjonowania? Rozwiązaniem dla osób, potrzebujących w krótkim czasie zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, są kampanie Google Ads (dawniej: AdWords).

Kampanie Google Ads/AdWords

Korzyści z kampanii PPC

Decydując się na promocję za pomocą tych reklam, płaci się jedynie za efekty w postaci kliknięć (pay per click). Samo wyświetlenie reklamy nie generuje żadnych dodatkowych kosztów dla reklamodawcy. Dobrze zaplanowana kampania Google Ads pozwoli szybko znaleźć się w wynikach wyszukiwania, widocznych nad lub pod bezpłatnymi wynikami organicznymi albo w partnerskich witrynach. Na kampanię można na starcie przeznaczyć określoną kwotę i nie martwić się już o kolejne koszty.

Kiedy wdrożyć?

Kiedy wdrożyć?

Dobrze jest wystartować z taką kampanią w momencie, gdy przedstawia się swoim klientom wyjątkową ofertę, na przykład:

  • sezonową promocję (letnią lub zimową),
  • zniżki z okazji rocznicy istnienia sklepu online,
  • atrakcyjne promocje świąteczne,
  • ograniczone czasowo konkursy.

W takiej sytuacji nie ma sensu czekać na to, aż pozycjonowanie przyniesie efekty. Sprawnie przeprowadzona kampania Google Ads pomoże potencjalnym klientom trafić do sklepu i skorzystać z oferty.

Przemyślana reklama podstawą sukcesu

Aby działania okazały się owocne, a zainwestowane pieniądze zwróciły się ze sporą nadwyżką, trzeba mieć wiedzę na temat tego, jak przygotowywać reklamy. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci wypromować się w jak najkorzystniejszy dla Ciebie sposób. Ty decydujesz o tym, jaki budżet chcesz przeznaczyć na kampanię, a my zajmujemy się resztą. Zadbamy o to, aby reklama była skuteczna: zachęcająca odbiorców i przynosząca Twojej firmie zyski. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie wypromować w wyszukiwarce!