Facebook - tworzenie konta, prowadzenie, reklama

Od studenckiej sieci do światowego sukcesu

Założony w 2004 roku Facebook, w ciągu kilkunastu lat działalności stał się jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Początkowo działający jako sieć dla studentów i uczniów, dziś jest miejscem, w którym komunikują się ze sobą znajomi i osoby z całego świata. W serwisie można również założyć fanpage, czyli specjalną stronę, powiązaną z daną firmą i reklamującą jej produkty lub usługi. Dziś z Facebooka korzysta niemal każdy internauta - zwłaszcza ten w wieku 20-30 lat.

Prowadzenie fanpage'a sposobem na sukces

Aby wypromować się w Internecie, warto prowadzić wyróżniający się, wartościowy fanpage na Facebooku. To swoista wizytówka i miejsce, w którym można informować dotychczasowych i nowych klientów o nowościach, promocjach czy szczególnych wydarzeniach.

Opłaca się dbać o jakość i atrakcyjność przekazu. Ciekawe grafiki, krótkie wideo lub animacje przyciągną uwagę użytkowników i zachęcą do interakcji. Dobrze jest również angażować społeczność i fanów, zadając im pytania, organizując konkursy czy też przeprowadzając ankiety.

Jeśli nie masz czasu samodzielnie prowadzić firmowego fanpage'a - chętnie pomożemy! Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich planach, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą, spersonalizowaną ofertę.

Firmowy Facebook: pakiety dla klientów

Firmowy Facebook: pakiety dla klientów

Wiedząc, iż firmy dysponują zróżnicowanym budżetem na reklamę, proponujemy korzystne pakiety. W ich zakres wchodzi zarówno stworzenie profilu firmowego i uzupełnienie niezbędnych danych, jak i publikowanie angażujących treści. Przykładowe pakiety to MINI, MIDI, STANDARD oraz PLUS. Różnią się one liczbą publikowanych miesięcznie postów, organizowanych konkursów oraz budżetem, przeznaczonym na reklamę. W pakiecie MINI publikujemy 4 posty miesięcznie, podczas gdy w pakiecie PLUS ich liczba jest czterokrotnie większa. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jaki pakiet zdecydować się na początek - prosimy o kontakt.

Gdy poznamy Twoje oczekiwania, łatwiej będzie nam zaproponować najlepsze rozwiązanie.